Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Senegale - 2020

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.Informacinių technologijų studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kurį jie galės lengvai panaudoti pradėję dirbti IT srityje. T… Skaityti daugiau

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Informacinių technologijų studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia įgyti tvirtą žinių ir įgūdžių pagrindą, kurį jie galės lengvai panaudoti pradėję dirbti IT srityje. Tad šias studijas pasirinkę studentai studijų metu susipažįsta su tokiomis temomis kaip elektroninių duomenų kūrimas, apdorojimas ir saugojimas, taip pat informacijos apsauga, programinė įranga bei dirbtinis intelektas.

Senegalo aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti daugybę įvairiausių studijų variantų. Per pastaruosius metus šalies universitetai susilaukė gausaus tarptautinių studentų susidomėjimo, nes joje buvo pradėtos kelios programos, skirtos aukštojo mokslo kokybės kėlimui.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Senegale - 2020

Skaityti mažiau
Institut Africain de Management
Dakar, Senegalas

Šio magistro tikslas yra mokyti IT specialistai į ryšių tinklų srityje.

Šio magistro tikslas yra mokyti IT specialistai į ryšių tinklų srityje. -
Vadybos kursai
Dieninės
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis
 
Institut Africain de Management
Dakar, Senegalas

Į Business Intelligence Meistras siekiama mokyti specialistus Business Intelligence (BI) su verslo orientacijos.

Į Business Intelligence Meistras siekiama mokyti specialistus Business Intelligence (BI) su verslo orientacijos. -
Vadybos kursai
Dieninės
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis