Filter
Magistro laipsniai
Turkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Informacinių technologijų studijos Turkijoje - 2019

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Informacinių technologijų studijų programas pasirinkę studentai studijų metu išsamiai nagrinėja įvairiausių technologijų veikimo bei pritaikymo principus, o taip pat nagrinėja ir informacijos kūrimo, keitimosi bei saugojimo būdų niuansus. Į IT studijas įstoję studentai studijų metu išmoksta programavimo subtilybių, bei nagrinėja informacinio saugumo, programinės įrangos sistemų, sistemų projektavimo bei duomenų bazių temas.

Turkija, oficialiai Turkijos Respublika yra Tarpžemyninį šalis, įsikūrusi daugiausia Anatolijos Vakarų Azijoje ir Rytų Trakijos Pietryčių Europoje. Daugelis Turkijos universitetai (viešųjų ir privačiųjų) dalyvauja visos Europos studentų mainų programas ("Socrates", "Erasmus", ir pan.) Kai kurie taip pat yra sudariusios susitarimus su ne Europos universitetų, taip pat.

Geriausios magistro studijos - Informacinių technologijų studijos Turkijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinių technologijų studijos, Turkija

Bahcesehir University

IT absolventų programa suteikia aukštos kokybės edukacinę galimybę su dinamiška ir modulinė struktūra tiems naujiems absolventams, kurių bakalauro laipsnis yra bet kurioj ... [+]

Informacinės technologijos (anglų kalba - disertacija, ne disertacija) - programos apibrėžimas

IT studijų programa suteikia aukštos kokybės švietimo galimybes su dinamiška ir moduline struktūra tiems naujiems absolventams, turintiems bakalauro laipsnį bet kurioje srityje, ir tiems, kurie dar dirba su IT susijusiose srityse, tačiau nori įgyti pridėtinės vertės su akademiniu požiūriu sustiprinta specializacija. Programoje pateikiami mokymo programų moduliai penkiose skirtingose su IT susijusiomis specializacijos sritimis; Verslo žvalgyba, valdymo informacinės sistemos, tinklai ir sistemos administravimas, programinės įrangos technologijos ir kompiuterizuotos švietimo technologijos, skirtos tiems, kurie atvyksta iš skirtingų sluoksnių, kad studentai galėtų turėti galimybę sujungti akademinę formaciją su įvairiais šiuolaikiniais technologiniais pokyčiais, pvz. produktų kūrimas, IT valdymas, IT techninės ir programinės įrangos palaikymas, tinklo valdymas, verslo žvalgyba, nuotolinis mokymasis ir e. mokymasis.... [-]

Turkija Istanbul
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba