$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas Nuotolinis mokymas magistro studijas - Interaktyvus dizainas - Okeanijoje - 2023

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.Meistras sąveikos dizaino programa suteikia studentams praktinių ir konceptualus įgūdžių plėtoti strategijas, kad pristatyti besiūlių skaitmeninių sprendimų į kasdienį gyvenimą. Visų pirma… Skaityti daugiau

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Meistras sąveikos dizaino programa suteikia studentams praktinių ir konceptualus įgūdžių plėtoti strategijas, kad pristatyti besiūlių skaitmeninių sprendimų į kasdienį gyvenimą. Visų pirma, tai sudaro integruoti dizaino ir kūrybinį jautrumą daugiau techninių ir orientuotas į rinką įgūdžius.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Okeanija susideda iš salų pietinėje, vakarinėje ir centrinėje Ramiojo vandenyno dalyse, įskaitant Melanezija, Mikronezijos ir Polinezijos. Sąvoka kartais praplečiant Australija, Naujoji Zelandija, ir Malajų salynas.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Victoria University of Wellington
Velingtonas, Naujoji Zelandija

Vartotojo patirties dizaino magistras (MUXD) yra Velingtono IKT magistrantūros mokyklos programa, kurią teikia Victoria University of Wellington Dizaino mokykla.

Vartotojo patirties dizaino magistras (MUXD) yra Velingtono IKT magistrantūros mokyklos programa, kurią teikia Victoria University of Wellington Dizaino mokykla. -
Magistras
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės