MASTERSTUDIES

Peržiūrėti visas Nuotolinis mokymas magistro studijas - Interaktyvus dizainas - Okeanijoje - 2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Meistras sąveikos dizaino programa suteikia studentams praktinių ir konceptualus įgūdžių plėtoti strategijas, kad pristatyti besiūlių skaitmeninių sprendimų į kasdienį gyvenimą. Visų pirma, tai sudaro integruoti dizaino ir kūrybinį jautrumą daugiau techninių ir orientuotas į rinką įgūdžius.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Okeanija susideda iš salų pietinėje, vakarinėje ir centrinėje Ramiojo vandenyno dalyse, įskaitant Melanezija, Mikronezijos ir Polinezijos. Sąvoka kartais praplečiant Australija, Naujoji Zelandija, ir Malajų salynas.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių Nuotolinis mokymas magistro programų - Interaktyvus dizainas - Okeanijoje - 2021

1 Rezultatai Interaktyvus dizainas, Okeanija, Nuotolinis mokymas Filter

Vartotojo patirties dizaino meistras

Victoria University of Wellington
Magistras
Liep. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės

Vartotojo patirties dizaino magistras (MUXD) yra Velingtono IKT magistrantūros mokyklos programa, kurią teikia Victoria University of Wellington Dizaino mokykla.

Skaityti daugiau