MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Interjero architektūra Jungtinėje Karalystėje - 2020

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Interjero architektūros studijos yra skirtos įvairių struktūrų interjerams kurti. Dizainai gali būti originalūs naujoms struktūroms, sukurtoms papildyti esamus dizainus, arba naudoti dabartines technologijas, kad senas interjeras būtų pakeistas kažkuo visiškai unikaliu.

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Geriausios magistro studijos - Interjero architektūra Jungtinėje Karalystėje - 2020

3 Rezultatai Interjero architektūra, Jungtinė Karalystė Filter

MArch architektūroje

Falmouth University
Magistras
14 Rgs. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Apibrėžkite naują architektūros darbotvarkę. Remdamiesi savo RIBA 1 dalies kvalifikacijos ir profesinės praktikos metais, dirbsite su socialiai aktyviais projektais, tyrinėdam ...

Skaityti daugiau

Vidaus architektūros ir dizaino magistras

University of Lincoln
MA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis

Ši magistrantūros studijų programa skirta meno, architektūros ir dizaino absolventams, norintiems specializuotis kūrybiškuose požiūriuose į interjero pastatus ir aplinkos diza ...

Skaityti daugiau

MA interjero dizainas

Royal College of Art
MA
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Mes vertiname ir skatiname spekuliacijas, analizę, griežtumą ir provokacijas visais interjero dizaino aspektais.

Skaityti daugiau