MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Pontedera Italija 2021

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Magistro absolventas lygio akademinio programa, kuri trunka apie dvejus metus po bakalauro laipsnį gauti. Magistro siūlomi įvairių specialybių ir priklausomai nuo mokyklos, jie taip pat gali būti pasiūlyta internetu ar asmeniškai. Pelningiausi kapitonas gali padidėti darbo galimybių absolventams.

 

 

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Pontedera Italijoje 2021

Rezultatai Filter

Mados dizaino darbo meistras

Istituto Modartech
Magistras
<
Dieninės
<
9 mėnesiai
Anglų
Italų
Universiteto miestelis

Kursas yra aukšto lygio specializacija, skirta jauniems dizaineriams, kurie puoselėja svajonę suteikti gyvybę savo drabužių linijai. Novatoriškas projektas, leidžiantis išreik ...

Skaityti daugiau

Avalynės ir rankinių dizaino darbo meistras

Istituto Modartech
Magistras
<
Dieninės
<
9 mėnesiai
Anglų
Italų
Universiteto miestelis

Novatoriškas projektas, leidžiantis išreikšti savo kūrybingumą, suteikiantis priemonių kuriant, tobulinant ir profesionaliai pristatant avalynės ir krepšio kolekciją, pradedan ...

Skaityti daugiau