MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos בית ברל, כפר סבא Izraelis 2021

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Izraelis oficialiai Izraelio Valstybės, yra parlamentinė demokratija Artimuosiuose Rytuose, ant pietryčių pakrantės Viduržemio jūroje. Izraelis 's finansų centras yra Tel Avivo, o Jeruzalė šalis ' s labiausiai gyventojų mieste, jei okupuotose Rytų Jeruzalės yra įtrauktas.

Palyginti magistro programų jungtinėse Amerikos בית ברל, כפר סבא Izraelyje 2021

Rezultatai Filter

Meno terapijos magistras

Beit Berl College
MA
Spal. 2021
Anglų
Hebrajų

MAAT magistro programa skirta magistro vizualiosios dailės terapijos studijoms besidomintiems studentams, turintiems terapeuto pažymėjimą.

Skaityti daugiau

Matematikos mokymo magistro laipsnis pop-pradinei mokyklai - M.Teach

Beit Berl College
Magistras
Spal. 2021
Anglų
Hebrajų

Beit Berl College siūlomos įvairios magistrantūros programos, vedančios į magistro laipsnį. AT ir M.Teach laipsniai. M.Teach laipsnis yra novatoriška programa, kuria siekiama ...

Skaityti daugiau

Švietimo konsultavimo magistro laipsnis

Beit Berl College
Magistras
Spal. 2021
Anglų
Hebrajų

M.Ed programomis siekiama ugdyti mokytojus, ikimokyklinio ugdymo pedagogus ir pedagogus. M.Ed studijos yra sutelktos dvejus metus, o studentams patinka asmeninis dėmesys, aukš ...

Skaityti daugiau