MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Verdančios spyruoklės Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Boiling Springs Pietų Karolinoje yra graži aplinka dalyvauti aukštųjų mokyklų. Yra pagrindinis pavasarį jo viduryje garsėja šaudymo iki karšto vandens todėl miesto pavadinimas.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos Verdančios spyruoklės Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Magistras Apskaita (MACC)

Godbold Graduate School of Business
Magistras
<
Dieninės
Universiteto miestelis

Iš Apskaita (MACC) programa siūloma Gardner-Webb universiteto Graduate School of Business Meistras yra struktūrizuotas siekiant pasirengti šiandien 's buhalterį reikšmingų ...

Skaityti daugiau

Meistras dieviškumo - Master of Business Administration

Godbold Graduate School of Business
Magistras
<
Dieninės
Universiteto miestelis

M.Div. / MBA programa yra įsikūręs dieviškumo mokyklos ir reikia baigti 60 valandų šerdis, 6 valandas biblijos tyrinėjimai pasirenkant, 6 valandas istorinių / teologinių pasir ...

Skaityti daugiau