MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Šimtmetis Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Šimtmečio miestas Kolorado yra išvardytos kaip 15 saugiausias miestas JAV. Ji geografinių savybių, kurios daro tai puiki vieta lauko poilsio turistams ir vietiniai tiek daug. Jis turi daug valstybinių mokyklų ir labai mažai privačių institucijų.

Palyginti magistro programų jungtinėse Amerikos Šimtmetis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Asmeninio finansų planavimo magistro laipsnis

College For Financial Planning
MSc
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Programą sudaro 10 kursų. Reikalingi aštuoni kursai, o du - pasirenkamieji. Pirmieji penki kursai ir paskutinis atvejo tyrimas turi būti baigtas norint dalyvauti CFP® sertifik ...

Skaityti daugiau

Turto valdymo specialistasSM

College For Financial Planning
Magistras
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

„Wealth Management SpecialistSM“ arba „WMSSM“ programa yra paskyrimo programa finansų specialistams. Ši programa suteikia naujiems konsultantams išsamią svarbiausių finansų pl ...

Skaityti daugiau