MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Magnolija Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Magnolia apskrities sėdynės Columbia, įkurta 1853 metais. Mongolija yra žinomas dėl aukštai įvertinta universitetų, kurie siūlo profesionalias lygio laipsnį verslo, valdymo, IT, švietimo, teisės, švietimo ir tt Metinė kultūros renginių, muziejų, senamiesčio laivybos paslaugos ir vaizdingos grožio padaryti Mongolija gyvas ir sveikas vieta gauti aukštąjį išsilavinimą.

Peržiūrėti visus magistro programų jungtinėse Amerikos Magnolija Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Kompiuterių ir informacijos mokslų magistras

Southern Arkansas University
Magistras
<
Dieninės
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Southern Arkansas University kompiuterių ir informacijos mokslo magistro (MCIS) programa yra viena iš didžiausių, labiausiai prieinamų ir labai patrauklių kompiuterinių studij ...

Skaityti daugiau