MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Camarillo Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Magistro absolventas lygio akademinio programa, kuri trunka apie dvejus metus po bakalauro laipsnį gauti. Magistro siūlomi įvairių specialybių ir priklausomai nuo mokyklos, jie taip pat gali būti pasiūlyta internetu ar asmeniškai. Pelningiausi kapitonas gali padidėti darbo galimybių absolventams.

 

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Camarillo Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

MS biotechnologijos / MBA dvigubas laipsnis

California State University, Channel Islands
Magistras
Anglų

Kalifornijos valstijos Normandijos salos siūlo dvigubo laipsnio programą, apjungiančią biotechnologijos mokslo magistro laipsnį ir MBA. Visoje šalyje yra tik keturios šios uni ...

Skaityti daugiau

Švietimo menų magistras

California State University, Channel Islands
MA
Anglų

Ar esate atsidavęs klasės mokytojas ar tvirtas žmonių su negalia šalininkas, norintis išplėsti savo žinias ir įgūdžius? Tada švietimo magistras yra skirtas jums! Švietimo spec ...

Skaityti daugiau