MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Deerfield Beach Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Rasti magistro programų jungtinėse Amerikos Deerfield Beach Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Teologijos magistro (THM) laipsnis

South Florida Bible College
Magistras
Rgs. 2021
Anglų
Internetinės

Dievo prigimties supratimas yra nuolatinis siekis, kurio žmogus siekia. Nors šio užsiėmimo sunku pasiekti, norint išaiškinti Šventajame Rašte pateiktas tiesas, reikalingi kval ...

Skaityti daugiau

Menų magistro (magistro) laipsnis

South Florida Bible College
MA
Rgs. 2021
Anglų
Internetinės

Ši programa skirta suteikti studentui galimybę nuodugniai studijuoti Šventąjį Raštą absolventų lygmeniu.

Skaityti daugiau

Menų magistras (magistras) krikščionių konsultacijose

South Florida Bible College
MA
Rgs. 2021
Anglų
Internetinės

Psichikos sveikatos specialistai yra labai paklausūs. Organizacijoms, įmonėms ir bažnyčioms reikia į Kristų orientuotų patarėjų, kurie teiktų Biblijoje pagrįstas paslaugas ben ...

Skaityti daugiau