MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Evansvilis Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Evansville yra trečias pagal dydį miestas Indianos valstybės. Tai žinoma, kad verslo centru prekybos srityje, sudarytas iš Kentukio, Ilinojaus ir Indianos narėse.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos Evansvilis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Biblijos studijų magistras

Newburgh Theological Seminary & College Of The Bible
Magistras
Rgs. 2021
Anglų
Internetinės

Biblijos studijų magistro laipsnis suteiks galimybę studentams tęsti kursus, kurie praplės Biblijos supratimą ir perspektyvą magistro lygiu. Programą sudaro aštuoni kursai, ku ...

Skaityti daugiau