MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Fultonas Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Magistro, kuris trunka nuo vienos iki dviejų metų mokyklinio gauti, gali padėti studentams tobulinti savo profesinius įgūdžius ir įgyti žinių pasirinktoje srityje. Tai įgūdžių ir žinių tobulinimas gali sukelti aukštos kvalifikacijos karjeros galimybių gerinimo.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos Fultonas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Pagrindinis apskaitos specialistas

Westminster College - Missouri
Magistras
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Apskaita pradėta vadinti verslo kalba. Kiekvienas asmuo, nepaisant profesijos, susisieks su apskaita, nesvarbu, ar tai bus finansinė ataskaita, biudžetas ar banko sąskaita. Bu ...

Skaityti daugiau