MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Amerikietis Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Magistro absolventas lygio akademinio programa, kuri trunka apie dvejus metus po bakalauro laipsnį gauti. Magistro siūlomi įvairių specialybių ir priklausomai nuo mokyklos, jie taip pat gali būti pasiūlyta internetu ar asmeniškai. Pelningiausi kapitonas gali padidėti darbo galimybių absolventams.

 

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Peržiūrėti visus magistro programų jungtinėse Amerikos Amerikietis Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Kompiuterių magistras

Georgia Southwestern State University College of Arts and Sciences
Magistras
Rgs. 2021
Anglų

Kompiuterijos katedra siūlo kompiuterių mokslo magistro laipsnį. Programa yra orientuota į dabartinius pramonės poreikius ir suteikia studentams žinių apie naujausias technolo ...

Skaityti daugiau

Internetinis MSN slaugos srityje

Georgia Southwestern State University College of Nursing and Health Sciences
MSc
Rgs. 2021
Anglų

Gruzijos tarpkolegijos konsorciumas dėl absolventų slaugos mokymo (GICGNE) misija Gruzijos tarpkoleginio konsorciumo absolventų slaugos švietimo (GICGNE) misija yra parengti s ...

Skaityti daugiau