MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Notre Dame Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Magistro, kuris trunka nuo vienos iki dviejų metų mokyklinio gauti, gali padėti studentams tobulinti savo profesinius įgūdžius ir įgyti žinių pasirinktoje srityje. Tai įgūdžių ir žinių tobulinimas gali sukelti aukštos kvalifikacijos karjeros galimybių gerinimo.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

"Notre Dame" yra įsikūręs Indijos, JAV. Notre Dame yra namų aukštai įvertinta universitetų kuri yra laikoma viena iš pirmaujančių mokslinių tyrimų institutų JAV. Kartu su akademinės kompetencijos aukštųjų mokyklų mieste pasiekė daug pergalių sporte taip pat.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Notre Dame Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Globalių reikalų magistras

University of Notre Dame
Magistras
Rgp. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
15 Grd. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Globaliųjų reikalų magistras integruoja griežtą kursinį darbą, glaudų bendradarbiavimą su politikos formuotojais, daugiadalykiais fakultetais ir studentais iš viso pasaulio be ...

Skaityti daugiau

MS apskaita

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
MSc
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Mokslų magistras apskaitos programą nuosekliai buvo suskirstytos į dešimtuką tautos. Šiuo metu ji yra klasifikuojama nacionaliniu kaip šeštą "Best apskaitos programa" 2012 Vie ...

Skaityti daugiau

The University of Notre Dame, Mendoza College of Business
Magistras
<
Dalinės
<
14&nbsp;-&nbsp;48 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Skaityti daugiau