close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Jorkas Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.Taikomosios dailės yra labai svarbi, kad malonus dizaino visose gyvenimo srityse. Be jų, pasaulis būtų neįtikėtinai… Skaityti daugiau

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Taikomosios dailės yra labai svarbi, kad malonus dizaino visose gyvenimo srityse. Be jų, pasaulis būtų neįtikėtinai nuobodu. Taikomosios Dailės magistras suteikia jums gilesnį supratimą apie meno naudoti šių praktinių sričių.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Niujorkas yra mažas istorinis miestas pietų centrinėje Pensilvanijoje. Kadangi miestas yra regioninis centras, tai gyvena daug universitetų ir kolegijų. Į miestą universitetai yra žinomas dėl savo verslo, medicinos, kulinarijos ir programas.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Jorkas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
York College of Pennsylvania (YCP)
Jorkas , Jungtinės Amerikos Valstijos

Švietimo programos magistras yra profesionalus paruošimas programa, skirta kurti vadovavimo gebėjimus regioninių valstybinių ir privačių mokyklų.

Švietimo programos magistras yra profesionalus paruošimas programa, skirta kurti vadovavimo gebėjimus regioninių valstybinių ir privačių mokyklų. -
Magistras
Dieninės
Dalinės
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia

Susijusios studijų sritys