MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Jorkas Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Meistras 's laipsnis yra antrosios pakopos akademinis laipsnis. Vienas turi jau turėti bakalauro laipsnį kreiptis meistras 's programos. Dauguma meistras 's studijų programą reikės studentams baigti magistro ' s darbą arba mokslinių tyrimų popieriaus.

Taikomosios dailės yra labai svarbi, kad malonus dizaino visose gyvenimo srityse. Be jų, pasaulis būtų neįtikėtinai nuobodu. Taikomosios Dailės magistras suteikia jums gilesnį supratimą apie meno naudoti šių praktinių sričių.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Niujorkas yra mažas istorinis miestas pietų centrinėje Pensilvanijoje. Kadangi miestas yra regioninis centras, tai gyvena daug universitetų ir kolegijų. Į miestą universitetai yra žinomas dėl savo verslo, medicinos, kulinarijos ir programas.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Jorkas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Švietimo programos magistras

York College of Pennsylvania (YCP)
Magistras
<
Dieninės
<
Dalinės
Universiteto miestelis

Švietimo programos magistras yra profesionalus paruošimas programa, skirta kurti vadovavimo gebėjimus regioninių valstybinių ir privačių mokyklų.

Skaityti daugiau