MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Lakeland Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Magistro, kuris trunka nuo vienos iki dviejų metų mokyklinio gauti, gali padėti studentams tobulinti savo profesinius įgūdžius ir įgyti žinių pasirinktoje srityje. Tai įgūdžių ir žinių tobulinimas gali sukelti aukštos kvalifikacijos karjeros galimybių gerinimo.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Lakeland Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Meistras Apskaitos

Florida Southern College
Magistras
<
Dalinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Mūsų 16 mėnesių MACC programa rengia studentus patvirtintoms valstybės apskaitos tyrimą ir patrauklių karjeros apskaita.

Skaityti daugiau

Meistras Meno mokymo

Florida Southern College
MA
<
Dieninės
Universiteto miestelis

Mūsų dinamiška Dailės magistras Mokymo yra skirta tiems, su bakalauro laipsnius akademinėse srityse, kurie nori pasiekti mokytojų sertifikavimo arba šiuo metu dėsto su laikinu ...

Skaityti daugiau

Meistras Švietimo

Florida Southern College
Magistras
<
Dieninės
Universiteto miestelis

Švietimo magistras Collaborative mokymo ir mokymosi suteikia kitą lygį įgūdžių ir įgaliojimai turimais atliktų mokytojams, siekiantiems tobulinti karjeros švietime.

Skaityti daugiau