MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Klevo giraitė Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Maple Grove yra laikomas mažmeninės prekybos, švietimo, meno ir sveikatos įrenginių Minneapolis-Saint Paul metropolinės zonos šakotuvo. Aukštasis mokslas protinga Maple Grove yra aukštai vertinamas per Jungtines Amerikos Valstijas.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos Klevo giraitė Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Master Of Business Administration-Maple Grove Programos

G. R. Herberger College of Business, Saint Cloud State University
Magistras
<
26 mėnesiai
Universiteto miestelis

SCSU Maple Grove MBA tikslus darbo grupes, kad palengvintų darbą ir mokyklą planavimas ir suteikia studentams aukštos vertės ir unikali mokymo programą.

Skaityti daugiau