MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Klivlandas Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Švietimas Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiausia teikia viešajame sektoriuje, kontrolės ir finansavimo ateinančiais iš trijų lygių: valstybės, vietos ir federalinės, ta pačia tvarka.Bendrieji reikalavimai studijuoti į aukštojo mokslo lygio Jungtinėse Valstijose bus įtraukti savo primimo esė (taip pat žinomas kaip tikslo ar asmeninio pareiškimo ataskaita), akademinė pažyma, rekomendacijos / rekomendacinius laiškus, kalbos testai

Klyvlendas yra JAV valstybės Ohajo miestas ir yra tankiausiai apskritis valstybės. Miestas įsikūręs šiaurės rytų Ohio pietinės pakrantės Lake Erie.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Klivlandas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Meistras profesinės apskaitos (MPAC)

Delta State University, College of Business
Magistras
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Profesinės apskaitos magistro (MPAC) programa suteikia išsamią studiją apskaitos srityje. Programa siūlo pažangią studiją asmenims, užsiimantiems viešojo sektoriaus apskaitos, ...

Skaityti daugiau

Komercinės aviacijos magistras

Delta State University, College of Business
Magistras
<
Dalinės
Internetinės

Komercinės aviacijos programos magistras orientuota supratimą apie aviacijos koncepcijas ir operacijų. Aviacijos valdymo ir aviacijos mokymo programa orientuota į.

Skaityti daugiau