MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Niuporto paplūdimys Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Rasti magistro programų jungtinėse Amerikos Niuporto paplūdimys Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Kompiuterių magistro laipsnis

Creekford University
Magistras
Rgs. 2021
Anglų
Internetinės

Su Creekford University magistro programa galėsite pasinaudoti įvairiomis lanksčiomis studijų programomis, keletu didžiųjų dalykų ir kursų variantų. Be to, galite bendrauti su ...

Skaityti daugiau

Vidaus architektūros magistras

Interior Designers Institute
Magistras
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Vidaus architektūros magistras yra aukščiausias instituto siūlomas laipsnis. Mokymo programa yra aukštesnio lygio mokymasis, skatinantis aukštesnį akademinės bendruomenės lygį ...

Skaityti daugiau