MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Ročesteris Jungtinės Amerikos Valstijos 2020/2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Magistro, kuris trunka nuo vienos iki dviejų metų mokyklinio gauti, gali padėti studentams tobulinti savo profesinius įgūdžius ir įgyti žinių pasirinktoje srityje. Tai įgūdžių ir žinių tobulinimas gali sukelti aukštos kvalifikacijos karjeros galimybių gerinimo.

 

Švietimas Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiausia teikia viešajame sektoriuje, kontrolės ir finansavimo ateinančiais iš trijų lygių: valstybės, vietos ir federalinės, ta pačia tvarka.Bendrieji reikalavimai studijuoti į aukštojo mokslo lygio Jungtinėse Valstijose bus įtraukti savo primimo esė (taip pat žinomas kaip tikslo ar asmeninio pareiškimo ataskaita), akademinė pažyma, rekomendacijos / rekomendacinius laiškus, kalbos testai

Rochester, miestas įsikūręs Monroe County, Niujorkas, JAV. Miestas yra žinomas įvairiais vardais, pavyzdžiui, pasaulio vaizdo centre, miltai miesto ir gėlių miestą. Kartu su skirtingų universitetų, miestas gyvena iš akredituotų universitetų pora.

Palyginti magistro programų jungtinėse Amerikos Ročesteris Jungtinėse Amerikos Valstijose 2020/2021

Rezultatai Filter

Magistro Informacinių Technologijų Vadyba

Oakland University School of Business Administration
MSc
<
Dieninės
Universiteto miestelis

Suteikia stiprią techninę ir valdymo fone tiems, kurie domisi naudojant informacinių technologijų (IT) už konkurencinio pranašumo

Skaityti daugiau

Apskaitos magistras

Oakland University School of Business Administration
Magistras
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

"MAcc" yra skirtas studentams, kurie domina viešosios, verslo ir ne verslo apskaitos karjeromis

Skaityti daugiau