MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Sunnyvale Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Pelningiausi pažangias laipsnį, pavyzdžiui, magistro siūlo galimybę padidinti savo įgūdžių rinkinį ir galbūt pagerinti savo galimybes darbo rinkoje tuo pačiu metu. Sunkus programos gali būti siūlomi internetu arba visą darbo laiką, todėl studentai gali tęsti mokslus tokiu būdu, kad yra patogu juos.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Sunnyvale Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Master of Science in Computer Science

University of East-West Medicine
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Herguan universiteto magistras informatikos teikia profesionalias ir praktinių informatikos mokslo kvalifikuotiems studentų studijų lygiu.

Skaityti daugiau

Tradicinės kinų medicinos magistras

California University – Silicon Valley
Magistras
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

California University – Silicon Valley (CUSV) Tradicinės kinų medicinos mokslų magistro laipsnį (MSTCM) sudaro 2205 valandos (147 semestro vienetai) akademinio kurso darbo ir ...

Skaityti daugiau

Kompiuterių ir informacinių technologijų magistras (MS CSIT)

California University Of Management And Technology
MSc
Rgs. 2021
Anglų

Kompiuterių mokslo ir informacinių technologijų programa ne tik padeda suprasti pagrindines informatikos teorijas, bet ir moko įsisavinti praktinius programinės įrangos inžine ...

Skaityti daugiau