MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Corpus Christi Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Taikomosios dailės yra labai svarbi, kad malonus dizaino visose gyvenimo srityse. Be jų, pasaulis būtų neįtikėtinai nuobodu. Taikomosios Dailės magistras suteikia jums gilesnį supratimą apie meno naudoti šių praktinių sričių.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Corpus Christi, Teksasas miestas yra populiarus banglentininkas rojus. Jis buvo išgarsintas Pearl Harbor filmavimą 2000 metais. Yra labai daug aukštojo mokslo įstaigų mieste siūlanti studijų programas, pavyzdžiui, medicinos ir teisės.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos Corpus Christi Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Meistras Apskaita (MACC)

Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Magistras
<
Dieninės
Universiteto miestelis

MACC yra skirta parengti profesionalų buhalterių užpildyti aukšto lygio pareigas apskaitos įmonių ir verslo įmonių, sukurta siekiant suteikti už pakopos studijų apskaitos gali ...

Skaityti daugiau

Profesionalus Laidos Apskaita (PPA)

Texas A & M University Corpus Christi College of Business
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Universiteto miestelis

Teksaso A & M universiteto Corpus Christi, per Apskaitos ir verslo teisės departamento verslo kolegija siūlo PPA padedančią BBA ir MACC skyrimo.

Skaityti daugiau