MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Eau Claire Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Magistro laipsnį suteikia jums galimybę arba toliau savo supratimą apie tam tikrą klausimą arba pakilti visiškai kitu būdu, naudojant įgūdžius, jūs įgijo iš savo ankstesnių bakalauro laipsnį.

Magistro, kuris trunka nuo vienos iki dviejų metų mokyklinio gauti, gali padėti studentams tobulinti savo profesinius įgūdžius ir įgyti žinių pasirinktoje srityje. Tai įgūdžių ir žinių tobulinimas gali sukelti aukštos kvalifikacijos karjeros galimybių gerinimo.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Eau Claire (tariama: O 'Clare, prancūzų švariu vandeniu) yra maždaug 62.000 miestas šiaurės vakarų Viskonsino valstijoje. Kaip ir daugelis JAV miestų savo dydžio, visi Eau Claire siūlo iki masinio tranzito būdas yra gana anemija savivaldybių autobusų sistema. Autobusai turėti dviračių stovus.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos Eau Claire Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Verslininkas Programa

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Magistras
<
Dieninės
<
Dalinės
<
3 semestrai
Universiteto miestelis

Verslininkas programa suteikia unikalią mokymosi patirtį studentams, kurie siekia arba pradėti savo verslą arba saugų užimtumą, augimą orientuotą verslo

Skaityti daugiau

Magistras sveikatos priežiūros administracijoje

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Magistras
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Praktine programa, kuri rengia studentus karjeros srityje, vykdant įvairius administracinius sveikatos priežiūros funkcijas

Skaityti daugiau