MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos La Krosas Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Meistras lygio tyrimai apima specializuotą studiją dėl mokslinių tyrimų ar profesinės praktikos srityje srityje. Uždirbti magistro laipsnį rodo aukštesnio lygio meistriškumą tema. Uždirbti magistro laipsnį gali trukti nuo vienerių metų iki trejų ar ketverių metų. Prieš galite pereiti, paprastai turite parašyti ir apginti disertaciją, ilgai popieriaus tai yra jūsų specializuotų mokslinių tyrimų kulminacija.

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

La Crosse yra Pietvakarių Viskonsino miestas įsikūręs ant Misisipės upės ir yra apskrities sėdynės La Crosse apskritis. It 's nestled tarp upės ir vaizdingos blefą, kad pakilti už jo.

Peržiūrėti magistro programų jungtinėse Amerikos La Krosas Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Kibernetinio saugumo magistras

University Of Wisconsin - La Crosse
MSc
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

„UW-La Crosse“ kibernetinio saugumo magistrantūros programa buvo sukurta kartu su pramonės lyderiais ir suteikiant kritinių įgūdžių, atitinkančių pramonės poreikius. Baigę šią ...

Skaityti daugiau

Informacinių technologijų vadybos magistras

University Of Wisconsin - La Crosse
Magistras
Rgs. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Nesvarbu, ar jūsų patirtis yra orientuota į technologijas, ar pagrįsta verslu, pastebėsite, kad „UW-La Crosse“ informacinių technologijų valdymo magistrantai sujungia abi disc ...

Skaityti daugiau