MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Naruto Japonija 2021

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Magistro absolventas lygio akademinio programa, kuri trunka apie dvejus metus po bakalauro laipsnį gauti. Magistro siūlomi įvairių specialybių ir priklausomai nuo mokyklos, jie taip pat gali būti pasiūlyta internetu ar asmeniškai. Pelningiausi kapitonas gali padidėti darbo galimybių absolventams.

 

 

Japonija yra salų tauta Rytų Azijoje. Įsikūręs Ramiojo vandenyno, ji yra į Japoniją, Kinija, Šiaurės Korėja, Pietų Korėja ir Rusija jūros rytuose, tęsiasi nuo Ochotsko jūros šiaurėje iki Rytų Kinijos jūra ir Taivano pietuose.

Ieškoti magistro programų jungtinėse Amerikos Naruto Japonijoje 2021

Rezultatai Filter

Švietimo magistras (profesinio laipsnio kursas)

Naruto University Of Education
Magistras
Bal. 2021
Universiteto miestelis

Klasėms bus pasiūlyta ugdyti mokinių gebėjimą reaguoti į švietimo problemas, iškylančias ateityje mokykloje, ir suteikti jiems galimybę įgyti pagrindinių žinių apie penkias su ...

Skaityti daugiau

Švietimo magistras

Naruto University Of Education
Magistras
Bal. 2021
Japonijos
Universiteto miestelis

Be to, kad šis kursas ne tik įgyja aukštos kvalifikacijos konkrečioje studijų srityje, bet ir sustiprina praktinius mokslinių tyrimų gebėjimus, kuriuos galima panaudoti sprend ...

Skaityti daugiau