MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Okayama Japonija 2021

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Po uždirbti bakalauro laipsnį, daugelis studentų nuspręsti padidinti savo patirtį ir išsilavinimą, vykdant magistras. Magistro gali užtrukti apie dvejus metus uždirbti, ir yra siūlomi daugelyje skirtingų sričių, kad studentai gali rasti daug dėmesio, kad dirba jiems ir jų tikslus programas.

 

Japonija yra viena iš labai integruotose aukštojo mokslo sistemų Azijoje. Japans požiūris į mokslo ir technologijų srityje yra labai vertinami, todėl jų išsilavinimo lygis labai struktūrizuoti nuo vaikystės iki pirminės per antrinę tretinio lygio. Su 126 mln žmonių, gyvenančių Japonijoje ji kultūrinį turtingas aplinką. Didysis Tokijas plotas yra didžiausia metropolinė zona pasaulyje, su daugiau nei 30 milijonų gyventojų.

Peržiūrėti visus magistro programų jungtinėse Amerikos Okayama Japonijoje 2021

Rezultatai Filter

Vaikų studijų aukštoji mokykla

中国学園大学
Magistras
Bal. 2021
Japonijos
Universiteto miestelis

Vaikų studijų magistrantūros mokykla siekia ugdyti žmogiškuosius išteklius, kurie galėtų atlikti aktyvų vaidmenį kaip lopšelio-darželio mokytojai, darželio auklėtojai ir aukšt ...

Skaityti daugiau

Šiuolaikinio gyvenimo studijų magistrantūros žmonių mitybos katedra

中国学園大学
Magistras
Bal. 2021
Japonijos
Universiteto miestelis

Šiuolaikinio gyvenimo studijų magistrantūros mokykla siekia sukurti atvirą visuomenei magistrantūros mokyklą, stengiasi plėtoti žmogiškuosius išteklius ir skleisti informaciją ...

Skaityti daugiau