MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos South Central Edmonton Kanada 2020/2021

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Taikomosios dailės yra labai svarbi, kad malonus dizaino visose gyvenimo srityse. Be jų, pasaulis būtų neįtikėtinai nuobodu. Taikomosios Dailės magistras suteikia jums gilesnį supratimą apie meno naudoti šių praktinių sričių.

Kanadiečiai teikia didelę reikšmę mokymosi ir sukūrė pirmojo kurso švietimo sistemą aukštus standartus. Ne tik Kanada saugią, švarią aplinką, tačiau ji buvo nuosekliai klasifikuojama kaip viena iš pasaulio geriausių vietų gyventi pagal gyvenimo kokybę JT.

Peržiūrėti visas magistro programų jungtinėse Amerikos South Central Edmonton Kanadoje 2020/2021

Rezultatai Filter

Koučingo magistras

University of Alberta
Magistras
Anglų

University of Alberta koučingo magistro laipsnis (MCoach) suteikia studentams galimybę perduoti žinias ir supratimą apie koučingą pagal mokymo programą, pritaikytą jų specifin ...

Skaityti daugiau