Filter
Magistro laipsniai
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kompiuterijos mokslai Lenkijoje - 2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Gana plati kompiuterijos mokslų sąvoka apima daugybę įvairiausių su technologijomis susijusių mokslo sričių. Viena iš šio mokslo disciplinų, pavyzdžiui, yra kompiuterijos sudėtingumo teorijos (angl. Computational Complexity Theory). Tiesa, ši studijų programa gali būti itin abstrakti. Studentai taip pat gali rinktis tokias studijas, kaip pavyzdžiui, kompiuterinė grafika ar studijuoti skaitmeninio vizualinio pateikimo mokslus.    

Kaip ir daugelyje kitų ES šalių, Lenkija siūlo nebrangiai ar net nemokamai mokslą ES studentams. Būsimieji studentai turėtų kreiptis tiesiogiai į savo pasirinktą Lenkijos įstaigai. Varšuvos universitetas, pavyzdžiui, mokesčiai tarp 1300 £ ir per metus £ 2500 už savo anglų kalbos kursus.

Geriausios magistro studijos - Kompiuterijos mokslai Lenkijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Lenkija

UTP University of Science and Technology in Bydgoszcz

Kompiuterinis inžinerija apima kompiuterių naudojimą visose inžinerijos veikla nuo projektavimo į tam produktui gaminti. CAE suteikia virtualių produktų kūrimo aplinkas, ... [+]

Kas yra CAE?

Kompiuterinis inžinerija apima kompiuterių naudojimą visose inžinerijos veikla nuo projektavimo į tam produktui gaminti. CAE suteikia virtualių produktų kūrimo aplinkas, leidžiančias 3D modeliai turi būti sukurta, analizuojami ir optimizuoti. Ačiū, vertinant iš veiklos sąlygas ir dėka įgyvendinimo vienu metu inžinerijos idėją laiko pasirengti naujo produkto galimybė galimybėmis galima labai sumažinti.

Kurso informacija

CAE absolventai, priklausomai nuo pirmosios pakopos studijų srityje ir kursų pasirinkimą, gali pasireikšti itin veiksmingas įgūdžių naudojant kompiuterinio įrankiai, ypač bendradarbiaujant su inžinieriai specializuojasi įvairiose srityse, plėsti savo žinias informacinių technologijų srityje, ypač atsižvelgiant į kompiuterių programavimo ir grafikos, taip pat plėsti savo žinias apie įvairių kompiuterinio aplinkoje ir tapti specialistas kompiuterinio programinės įrangos inžinerijos aplinkoje plėtrai.... [-]

Lenkija Bydgoščius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vistula University

Magistro programa Kompiuterių inžinerijos ne Vistula University yra jūsų galimybė įgyti specialių žinių ir pradėti karjerą IT srityje. Jei pasirinksite šią programą, jūs ... [+]

Programos aprašymas

Magistro programa Kompiuterių inžinerijos ne Vistula University yra jūsų galimybė įgyti specialių žinių ir pradėti karjerą IT srityje. Jei pasirinksite šią programą, jūs atrasite pažangių bevielių technologijų taikymą organizacijose ir sužinosite, kaip kurti mobilias programas įvairioms įmonėms ir jų produktams. Be to, baigęs magistro laipsnį, bus atvertos durys vadovams pramonėje.

Ši programa idealiai tinka visiems STEM absolventams, norintiems išplėsti savo žinias apie kompiuterių inžineriją ir įgyti naujų įgūdžių.

Magistro programa išmokys jus optimizuoti ir R kalbą. Jūs išmoksite, kaip naudotis algoritmų žiniomis, taikomomis belaidžio tinklo ir mobiliojo prietaiso programinės įrangos projektavimo problemoms. Jūs gausite naujų kompetencijų, susijusių su pelningumo įvertinimu ir projektų valdymu. „Microsoft“ „DreamSpark“, „Oracle“ OAI ir „CISCO“ vietos akademijos mokymo programos dėka, jūs įsisavinsite teorinių žinių taikymą realaus pasaulio problemoms. Kaip kompiuterių inžinerijos magistras, jūs taip pat gausite dizaino ir kūrimo įrankių meistriškumą.... [-]

Lenkija Varšuva
Spalis 2020
Anglų,Lenkas
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba