$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kompiuterinių finansų studijos Italijoje - 2023

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.Magistro laipsnis Kompiuteriniai mokslai bus suteikti studentams su finansinių teorijų ir koncepcijų žinias, ir gebėjimas panaudoti šią informaciją kurti kompiuterines programas, kurios gali anal… Skaityti daugiau

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Magistro laipsnis Kompiuteriniai mokslai bus suteikti studentams su finansinių teorijų ir koncepcijų žinias, ir gebėjimas panaudoti šią informaciją kurti kompiuterines programas, kurios gali analizuoti ir prisidėti informaciją ribose finansų sektoriuje.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Skaityti mažiau
Čia rasite daugiau informacijos apie studijas Italijoje
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
University of Padova
Paduja, Italija
Magistras
Dieninės
2 metai
Anglų
02 Spal. 2023
02 Vas. 2023
Universiteto miestelis