Filter
Magistro laipsniai
Italija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Komunikacijos dizainas Italijoje - 2019

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Komunikacijos dizaino studijas pasirinkę studentai savo studijų metu lavina ne tik savo kūrybinius įgūdžius, bet taip pat ir itin išsamiai nagrinėja rinkodaros verslo subtilybes, tam kad galėtų efektyviai sukurti rinkodaros žinutes, kurios gebėtų paveikti tam tikrų tikslinių grupių vartojimo elgseną. Šis procesas reikalauja gana įvairių žinių, kurios apima viską nuo rinkodaros žinutės idėjos tobulinimo iki jos transliavimo įvairiais kanalais. Tad komunikacijos dizaino akademines studijų programas pasirinkę studentai savo studijų metu susiduria su tokiais akademiniais dalykais kaip reklaminių tekstų rašymas, reklamų kūrimas, rinkodara, reklama, vartotojų elgsena bei informacinės sklaidos priemonės.

Oficialiai žinoma kaip Italijos Respublikoje, šalyje yra rasti Pietų Europoje. Oficiali kalba yra italų ir kultūros turtingas sostinė Roma. Daugelis pasaulio 's seniausių universitetų yra Italijoje, ypač Bolonijos universiteto (įkurta 1088). Yra trys Superior Aukštųjų mokyklų su "universiteto statusas ", trys institutai su doktorantūros kolegijų statusą, o funkcija ne magistrantūros ir antrosios pakopos lygmenyje.

Geriausios magistro studijos - Komunikacijos dizainas Italijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Komunikacijos dizainas, Italija

IUAD Accademia della Moda

Dvejų metų specialisto kursas, skirtas Art ... [+]

Dvejų metų specialisto kursas, skirtas Art

Jis visų pirma skirtas studentams, absolventams ir studentams humanistiniuose ar bendravimo ir rinkodaros kursuose, kurie ketina specializuotis meno kryptyje arba „Copywriting“, vadovaujamuose šio sektoriaus specialistams.

Jūsų mokymosi eigaI metaimokymai II metaiGalutinis testas Eksperimentuokite ir dirbk mokytis

Akademijos metodą sudaro 30% paskaitų ir 70% praktinio taikymo. Studentai dirbs atviroje laboratorijoje, kur jie gali eksperimentuoti ir mokytis, su realių situacijų klasių modeliavimu, pavyzdžiui, kliento prototipo realizavimu.

Bandymai ir galutinis projektas

Pasibaigus dvejų metų laikotarpiui, dėstytojai įvertins jūsų kelią, kad galėtumėte pasiekti baigiamąjį egzaminą, kurį sudaro jūsų projekto pristatymas.... [-]

Italija Naples
Spalis 2019
Italų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IUAD Accademia della Moda

Itališkas stilius yra kažkas unikalus ir ieškomas visame pasaulyje, sužinokite, kaip vadovauti bendrovėms jų internalizavimo procesuose su mūsų rinkodaros ir komunikacijo ... [+]

Apžvalga

Itališkas stilius yra kažkas unikalus ir ieškomas visame pasaulyje, sužinokite, kaip vadovauti bendrovėms jų internalizavimo procesuose su mūsų rinkodaros ir komunikacijos italų stiliaus meistru.

Tačiau, norint sukurti konkrečiai kultūrai skirtas augančių rinkų strategijas, rinkodaros specialistai turi įgyti techninių ir kultūrinių kompetencijų. Norėdami dalyvauti šioje programoje, reikalingas bakalauro laipsnis, kitos mados, dizaino, laisvųjų menų ar lygiavertės kvalifikacijos kvalifikacijos.

Jūsų akademinė kelionė

Ką jūs išmoksite

Jūs suprasite rinkodarą ir įvairius kultūrinius, ekonominius ir teisėkūros scenarijus, susijusius su kylančiomis rinkomis (Azija, Rusija, Šiaurės Afrika, arabų šalys, Rytų Europa), ir jūs gausite techninių įgūdžių ir skaitmeninių priemonių rinkinį, kad paremtumėte savo strategijas (internetas, grafikos programinė įranga ir retušavimas).... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba