Magistro programos - Kosmetologija

Palyginti 3 magistro studijų programas - Kosmetologija

Kosmetologija

Magistro laipsnis yra antrosios pakopos studijų laipsnį konkrečioje srityje praktikos, kad rezultatai aukšto lygio įgūdžių ar žinių. Atsižvelgdama magistro laipsnį suteikia jums profesionalų pranašumą, suteikiant Jums trokštamą kompetencijos lygį savo srityje, įskaitant valdymo ir mokslinių tyrimų įgūdžių, kurie paprastai lydi šį išsilavinimo lygį.

Kas yra Kosmetologijos magistras? Kosmetologija yra sritis, kuri padeda žmonėms pagerinti jų išvaizdą; tai gali būti pasiekta per metodus, naudojamus ant kūno ar odos. Kosmetologai sužinoti apie grožio procedūros, kosmetika, plaukai ir nagų priežiūrai. Sunkus kosmetologai turi papildomą mokymą bei patirtį, nei reguliariai kosmetologai, įskaitant žinias surinktą iš kursų anatomijos, fiziologijos ir verslo valdymo. Kapitonas kosmetologė mokymo programa paprastai rengia studentus imtis valstybės licencijavimo egzaminą.Tuo magistro lygio studentai paprastai turi tam tikrą darbo patirtį šioje srityje ir turi tęsti mokslą sužinoti apie naujus produktus ir technologijas, kaip kosmetologija.

Darbas augimas kosmetologai išaugs, ir, pažangų švietimą šioje srityje gali padėti jums ne iš už geriausius pozicijas viešbučių ir kurortų sąrašo viršuje. Galimybės bus platesnis tiems, kurie turi papildomą įgūdžių bakteriologijos ir verslo, ir kurie gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą.

Papildomas kursinių ir licencijavimas magistro išsilavinimą paprastai reikalauja penkis semestrus klasių ir darbo patirties metus. Mokyklos turi skirtingas kainas ir mokesčius, todėl įsitikinkite, kad padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų prieš siunčiant paraiškas institucijų jums patinka geriausią.

Absolventai įgusti chemijos garbanojimo, tiesinimo, kirpimas, plaukų dažymas, plaukų gydymo, epiliacija, makiažas, veido procedūros ir manikiūras.Kirpyklos ir kosmetologai gali būti savarankiškai dirbantis, nuoma erdvė salone, ar dirbti išvaizdos sąmoningas pramonės šakų, kaip modeliavimas ir vaidybos. Grimas menininkai ir Estheticians taip pat pozicijos prieinamas laipsnių savininkams.

Jei kosmetologija skamba kaip patrauklių karjeros jums, apsvarstyti, kokie laukai praktiškai esate labiausiai domina. Ieškoti žemiau savo programą ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Meistras Grožio Industrijos Valdymo (Milanas) - Italų Kelias

Il Sole 24 ORE Business School
Su bendrabučiu Dieninės 11 mėnesių October 2018 Italija Milano

Master išsiskiria savo praktine ir rezoliucinės požiūrio mokymo ir prestižinių atsiliepimų iš vadovų ir sėkmingų verslininkų, taip pat turus ir lauko sesijų akivaizdoje didžiuosiuose pramonės gamintojų. Tarp svarstytas, ypatingas dėmesys bus skirtas naujų mažmeninės prekybos kanalais, e-komercija, į skaitmenines ir naujas priemones, socialinės žiniasklaidos rinkodaros. [+]

Naujoviška programa skirta įgyti techninių ir valdymo įgūdžius, kad tilptų sektoriuje, kad grožio ir sveikatingumo, auga ir auga poreikis specialių įgūdžių.

Mokytojo pamokos, visiškai italų kalbos, Išsiskiria praktinių ir veiklos supjaustyti paskaitų ir prestižinių liudijimų vadovams ir sėkmingų verslininkų, taip pat ekskursijos ir lauko sesijų akivaizdoje didžiuosiuose pramonės gamintojų.

Tarp svarstytas, ypatingas dėmesys bus skirtas naujų mažmeninės prekybos kanalais, e-komercija, į skaitmenines ir naujas priemones, socialinės žiniasklaidos rinkodaros. Daug erdvės bus skirta klientų patirtį ir naujų vartotojų pirkimo apdoroja 3.0, ir dėl pramonės strategijų internacionalizavimo.... [-]


Meistras Kosmetikos Ir Kvepalų Rinkodaros

Fashion Institute of Technology
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Mokytojo profesinėse studijose, kosmetikos ir Fragrance rinkodaros ir vadybos, yra vienintelė tokio tipo programa. Think tankas novatoriškos lyderystės, programoje pateikiami Išplėstinė [+]

Master Kosmetika ir Fragrance rinkodara

Mokytojo profesinėse studijose, kosmetikos ir Fragrance rinkodaros ir vadybos, yra vienintelė tokio tipo programa. Think tankas novatoriškos lyderystės programa suteikia papildomą ugdymą atsiranda vadovų, skatinant abi kūrybinius ir analitinius verslo įgūdžių. Studentai įgyja pasaulinę perspektyvą per lauko tyrimus keliose užsienio rinkose. Per akademinę ir patirtinio mokymosi ir vykdomasis Mentor programa, mokymo programa palengvina empatinių lyderių plėtrą su avininkystė markių, kad esame pasaulio įmonių piliečiai su produktais, kurie mėgausis ir įkvėpti vartotoją tikslo. Tai dviejų metų programa tik pasiekė svarbų etapą: 10-ąjį jubiliejų. 200 sėkmingų absolventų, programa yra skirta asmenims, dirbantiems kosmetikos, kvepalų ir grožio susijusiose srityse, kurie rekomendavo jų darbdaviams, nes jų stipri valdymo potencialą. Capstone projektas (baigiamasis darbas) atspindi tarp pramonės ir klasėje partnerystę. Darbas komandose, baigę studentai sukurti naujovišką, išsamią, tarpdisciplininį požiūrį į strateginio temą, kurią nustato fakulteto. Jie pristatys savo rezultatus su fakulteto ir pramonės ekspertų grupė ne pramonės remiamų atveju. Be to, studentai pristatys savo tyrimus į pramonės asociacijų, kaip antai kvepalų fondo, mažmenininkų, pvz Macy ir vadovai ne tokių kompanijų kaip "L'Oreal" ir "Johnson & Johnson.... [-]


Grožio Konsultavimas

Uptodate Fashion Academy
Su bendrabučiu Dieninės 6 mėnesių April 2018 Italija Milano

Žinoma, bus suteikti plačią apžvalgą dekoracijos dėl mados, kosmetikos ir visą lauką gerai (termostatu, grožio salonas, treniruoklių salė ir tt). [+]

Grožio Konsultacijos

&nbsp

Būti mokomi klasėse italų ir anglų kalbomis

&nbsp

Žinoma, bus suteikti plačią apžvalgą dekoracijos dėl mados, kosmetikos ir visą lauką gerai (termostatu, grožio salonas, treniruoklių salė ir tt).

Sąveiką tarp grožio ir mados pasaulyje dabar yra tikrovė.

Grožį ir gerovę rinka patiria nuolatinį augimą ir visada atrodo vis daugiau ir daugiau specializuotų skaičiai.

&nbsp

&nbsp

Kursų programa

O Mada makiažo specialistė - Pagrindinių Padaryti Mada - Išankstinis Mada Makiažas - Mada Makiažo tendencijos portfelio

o Pasaulinė Nuotraukos & Life Coaching - Mada Vaizdo Konsultacijos - Mada Personal shopper - Pirkimo Vaizdo ir etiketas ... [-]