MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kosmoso studijos - jungtinėse Amerikos Kiruna Švedijoje - 2021

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Į magistro laipsnį kosmoso mokslų mokys studentams pagrindines sąvokas palydovinio ryšio, kosmoso aplinkos, erdvėlaivių ir kosminės erdvės projektų valdymas. Tai reiškia, kad kosmoso ir klimato fizikos tyrimą, kad būtų galima atlikti įvairiose srityse, kaip apibrėžta kosmoso pramonei.

Švedija (Sverige) yra Šiaurės šalių dydį, su maždaug 9,5 milijono gyventojų. Ji ribojasi su Norvegija ir Suomija yra prijungtas prie Danijos Via Zundo (Öresundsbron) tilto. Švedija turi stiprią tradiciją būti atviras, tačiau atsargus šalis.

Įsikūręs Laplandijos provincijoje, Kiruna miestas turi beveik 20.000 gyventojų. Tai administracinis centras Kiruna savivaldybės Švedijoje. Jis gyvena Švedijos instituto kosmoso fizikos.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Kosmoso studijos - jungtinėse Amerikos Kiruna Švedijoje - 2021

1 Rezultatai Kosmoso studijos, Kiruna Filter

Bendra kosmoso mokslo ir technologijų magistrantūros programa - „SpaceMaster“

Luleå University of Technology - Department of Computer Science, Electrical and Space Engineering
Magistras
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Bendra kosmoso mokslo ir technologijų magistrantūros programa - „SpaceMaster“ yra pagrįsta jungtine magistrantūros programa „Erasmus Mundus“ ir teikiama glaudžiai bendradarbia ...

Skaityti daugiau