MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kosmoso studijos Italijoje - 2021

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Į magistro laipsnį kosmoso mokslų mokys studentams pagrindines sąvokas palydovinio ryšio, kosmoso aplinkos, erdvėlaivių ir kosminės erdvės projektų valdymas. Tai reiškia, kad kosmoso ir klimato fizikos tyrimą, kad būtų galima atlikti įvairiose srityse, kaip apibrėžta kosmoso pramonei.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausios magistro studijos - Kosmoso studijos Italijoje - 2021

2 Rezultatai Kosmoso studijos, Italija Filter

Astrofizikos ir kosmologijos mokslų magistras

University of Padova
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Magistro laipsniu siekiama suteikti studentams išsamų, naujausią pagrindinių šiuolaikinės astrofizikos sričių vaizdą, įskaitant astronominius detektorius ir technikas, juodąsi ...

Skaityti daugiau

Kosmoso ir astronautikos inžinerijos magistro laipsnis

Sapienza University of Rome
Magistras
Spal. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Kosmoso ir astronautikos inžinerijos magistrantūros programa (LM 20) suteikia studentams specifinių įgūdžių, susijusių su kosminių misijų planavimu, raketos, palydovų ir nuoto ...

Skaityti daugiau