MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kosmoso studijos - jungtinėse Amerikos Pekinas Kinijoje - 2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Magistro laipsnis kosmoso mokslų yra susijęs su vietos ir klimato fizikos studijų. Ji apima sąvokas palydovinio ryšio, kosmoso aplinkos, Erdvės projektų vadyba ir erdvėlaiviams. Absolventai galės atlikti įvairių sričių kosmoso pramonėje.

Švietimo ir mokslo ministerija vykdo švietimo Kinijoje. Vyriausybė dažnai teikia dalinį finansavimą aukštojo mokslo techninių ir viešosios universitetuose. Kinijos vyriausybė taip pat sukūrė akademinę programą, kuri leidžia tuos su profesinių įgūdžių mokiniams ugdyti savo talentus.

Dėl Pekino statusas kultūrinės ir politinės kapitalo Kinijoje, daugelis vietinių ir tarptautinių studentų suplūdo šiame mieste, mokytis įvairiose kolegijose ir universitetuose. Miestas siūlo puikias galimybes aukštojo mokslo entuziastų, ypač tiems, suderinti į technologijas.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Kosmoso studijos - jungtinėse Amerikos Pekinas Kinijoje - 2021

1 Rezultatai Kosmoso studijos, Pekinas Filter

Meistras aeronautikos srityje

北京理工大学
Magistras
<
Dieninės
Kinijos
Anglų
Universiteto miestelis

Aviacijos ir kosmoso inžinerijos programa yra pripažinta viena iš pirmaujančių aviacijos ir kosmoso inžinerijos programų Kinijoje.

Skaityti daugiau