MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kraštovaizdžio architektūra - Azijoje - 2020

Magistro diplomas yra suteikiamas sėkmingai antrosios pakopos studijas pabaigusiems specialistams. Tam kad studentams būtų suteiktas magistro laipsnis, jiems paprastai reikia sėkmingai pabaigti nuo 12 iki 18 akademinių studijų dalykų. Šio tipo studijos paprastai yra pabaigiamos magistrinio darbo gynimu arba baigiamaisiais studijų egzaminais.

Meistras Kraštovaizdžio architektūros studijų programa, kuria siekiama formuoti ir stiprinti studentas pasirengimą apsaugoti aplinką per įsisavinti meno, mokslo ir humanitarinius siekti meistriškumo projektavimo ir strategijų architektūros peizažai.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Peržiūrėti visas magistro studijas - Kraštovaizdžio architektūra - Azijoje - 2020

2 Rezultatai Kraštovaizdžio architektūra, Azija Filter

Kraštovaizdžio architektūros / dizaino meistras

CEPT University
Magistras
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

CEPT University kraštovaizdžio programos sukurtos taip, kad būtų galima visapusiškai ir išsamiai suprasti šią profesiją. Tai suteikia profesinį išsilavinimą, kad būtų galima k ...

Skaityti daugiau

Magistro užstatytą aplinką (tyrimais)

عن جامعة البنية التحتية في كوالا لابور
MSc
Sau. 2021
<
Dieninės
<
Dalinės
<
18&nbsp;-&nbsp;48 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Mokslo (mgr) magistras užstatytos aplinkos programa yra skirta suteikti studentams su oficialią kvalifikaciją užstatytą aplinką tuo magistro lygiu. Per programą, specialistai ...

Skaityti daugiau