MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kraštovaizdžio architektūra - jungtinėse Amerikos Alkobendas Ispanijoje - 2020

Magistro laipsnis yra suteikiamas studentams, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos specialybės antrosios akademinės pakopos studijas.

Planavimas ir valdymas viešojo ir privataus lauko žaliųjų plotų patenka į kraštovaizdžio architektūros srityje. Tarpdisciplininis praktika, ji prisijungia keletą pašaukimus, pavyzdžiui, kraštovaizdžio dizainas, botanikos, ekologijos, sodininkystėje, dailės, svetainės planavimo ir kiti kurti, tiesioginis ir išlaikyti natūralias erdves, daugiausia miesto aplinkoje.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Alcobendas miestas yra įsikūręs Madrido autonominės bendruomenės. Jis turi milžinišką verslo parką ir kažkada buvo klestinti verslo centrinis. Ji turi daugiau nei 100.000 gyventojų.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Kraštovaizdžio architektūra - jungtinėse Amerikos Alkobendas Ispanijoje - 2020

1 Rezultatai Kraštovaizdžio architektūra, Alkobendas Filter

Architektūros, dizaino ir inovacijų magistras - MArch

Universidad Europea
Vadybos kursai
Rgs. 2020
<
Dieninės
Ispanų
Spanish
Universiteto miestelis

Jūs mokysitės skirtingų kultūrinių taškų sąveikos ir ryšių vietoje per parodas, renginius, mokymo programas ir profesionalius darbus. Skirtingos "Espai Alfaro" (Valensijos) er ...

Skaityti daugiau