MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kraštovaizdžio architektūra Kinijoje - 2020

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Kraštovaizdžio architektūra yra studijų srityje, kuri orientuota į atkurti natūralias teritorijas ir kuriant taikias žaliųjų erdvių. Kraštovaizdžio architektai taip pat dirbti, siekiant padėti žmonėms gyventi sveikiau kuriant lauko erdves, kurios yra saugios ir aplinkai nekenksmingos ir skatinti fizinį aktyvumą.

Švietimo ir mokslo ministerija vykdo švietimo Kinijoje. Vyriausybė dažnai teikia dalinį finansavimą aukštojo mokslo techninių ir viešosios universitetuose. Kinijos vyriausybė taip pat sukūrė akademinę programą, kuri leidžia tuos su profesinių įgūdžių mokiniams ugdyti savo talentus.

Geriausios magistro studijos - Kraštovaizdžio architektūra Kinijoje - 2020

1 Rezultatai Kraštovaizdžio architektūra, Kinija Filter

Architektūros, dizaino ir inovacijų magistras - MArch

Universidad Europea
Vadybos kursai
Rgs. 2020
<
Dieninės
Ispanų
Spanish
Universiteto miestelis

Jūs mokysitės skirtingų kultūrinių taškų sąveikos ir ryšių vietoje per parodas, renginius, mokymo programas ir profesionalius darbus. Skirtingos "Espai Alfaro" (Valensijos) er ...

Skaityti daugiau