MASTERSTUDIES

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kraštovaizdžio architektūra Portugalijoje - 2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurias gali rinktis jau bakalauro studijų laipsnį įgiję studentai. Magistro studijos vidutiniškai trunka iki dvejų akademinių metų. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos į magistro studijų programas paprastai yra įtraukiami nuo 36 iki 54 akademinių kreditų.  

Kraštovaizdžio architektūros magistras yra su sudominti mokinius ir urbanistikos, gamtosaugininku ir kultūros tikslais laipsnį. Studentai mokysis apie miestų planavimą, inovacinius dizaino praktiką ir metodus, siekiant integruoti naujausias medžiagas ir technologijas su ekologinių ir šiuolaikinio kraštovaizdžio dizainas.

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

Geriausios magistro studijos - Kraštovaizdžio architektūra Portugalijoje - 2020

1 Rezultatai Kraštovaizdžio architektūra, Portugalija Filter

Kraštovaizdžio architektūros magistras

University of Algarve
Magistras
Spal. 2020
<
Dieninės
<
2 metai
Portuguese (Portugal)
Universiteto miestelis

Pagrindinis kraštovaizdžio architektūros magistro tikslas yra suformuoti profesionalus, turinčius platų techninį ir mokslinį kraštovaizdžio architektūros išsilavinimą ir turin ...

Skaityti daugiau