MASTERSTUDIES.LT

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos magistro studijų programas - Kraštovaizdžio architektūra - Jungtinėje Karalystėje - 2019

Iš Masters nauda peržengia pagerinti savo uždarbio potencialą. Jie gali suteikti jums su asmeninių ir profesinių įgūdžių paspartinti savo plėtrą. Jie taip pat yra galimybė atskirti save nuo savo bendraamžių, daugelis iš jų turės panašias lygio ir bakalauro kvalifikaciją.

Planavimas ir valdymas viešojo ir privataus lauko žaliųjų plotų patenka į kraštovaizdžio architektūros srityje. Tarpdisciplininis praktika, ji prisijungia keletą pašaukimus, pavyzdžiui, kraštovaizdžio dizainas, botanikos, ekologijos, sodininkystėje, dailės, svetainės planavimo ir kiti kurti, tiesioginis ir išlaikyti natūralias erdves, daugiausia miesto aplinkoje.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo Ištęstinės studijos Geriausios magistro studijų programos - Kraštovaizdžio architektūra - Jungtinėje Karalystėje - 2019

1 Rezultatai Kraštovaizdžio architektūra, Jungtinė Karalystė Filter

Kraštovaizdžio architektūros magistras

Manchester Metropolitan University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metai Rugsėjis 2019 Jungtinė Karalystė Manchester + 1 daugiau

Remiantis Mančesterio architektūros mokykloje, kurią suteikė Manchester Metropolitan University , kraštovaizdžio architektūros magistras yra kelias į tarptautiniu mastu pripažįstamą kvalifikaciją sparčiai augančioje pasaulinėje profesijoje.