MASTERSTUDIES

Palyginti magistro studijų programas - Kriminalinės medicininės chemijos studijos

Po bakalauro laipsnio magistro laipsnis leidžia studentams tobulinti savo išsilavinimą ir įgūdžius studijų srityje. Pažangus akademinis ir praktinis darbas, taip pat konkretesnis dėmesys gali suteikti studentams tai, ko jiems reikia aukštesnei karjerai.

Kas yra teismo ekspertizės chemijos magistras? Ši programa rengia studentus laboratorijos metodikose nusikalstamų veikų tyrinėjimui ir rekonstrukcijai, naudojant cheminę analizę. Tipiška ugdymo programa remiasi moksleivių chemijos pagrindais ir taiko ją vertinant įrodymus, naudojant mokslinių tyrimų kategorijas ir laboratorinę įrangą. Studentai gali sutelkti dėmesį į tam tikrus dalykus, tokius kaip įrodymai, tokie kaip dirvožemis ar stiklas, biologija ar toksikologija, su papildomais kursais, susijusiais su šia tema.

Studentai, įgiję teismo medicinos chemijos magistro laipsnį, gali atlikti analitinius ir problemų sprendimo įgūdžius, kurie tampa vertingi jų gyvenime. Jie taip pat gali kurti savo gebėjimus žodžiu ir techniniu raštu, kurie būtini norint perduoti savo išvadas laboratorijoje.

Teismo medicinos chemijos magistro išlaidos priklauso nuo programos siūlančios institucijos, todėl studentai turėtų įsitikinti, kad surandama informacija apie atitinkamą mokyklą ir laukiami mokymosi mokesčiai. Paprastai visą darbo dieną dirbantis studentas gali baigti programą per vienus metus.

Iš ekspertizės, surinktos per teismo medicinos chemijos magistro laipsnį ir paties laipsnio pripažinimą, studentai vertingi kandidatai į analitinės chemijos pozicijas tiek teismo, tiek ne teismo medicinos srityje. Absolventai gali persikelti iš darbo kaip laboratorijos darbuotojai, paimdami savo bylas ar net veikdami nusikalstamumo laboratorijos direktoriumi, prižiūrėdami kitus technikus, atliekant atvejų tyrimus ir valdydami laboratoriją. Kiti absolventai vietoj to randa darbą akademinėje ar įstatymų leidyboje.

Teismo chemijos magistras gali būti gauta iš vienos iš daugelio mokyklų visame pasaulyje. Studentams, gyvenantiems toli nuo mokyklos ar ieškančių lankstų grafiką, internetinės programos yra vertinga alternatyva. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

1 Rezultatai Kriminalinės medicininės chemijos studijos Filter

Aplinkos kriminalistikos chemijos magistro programa

Örebro University
Magistras
Rgs. 2021
<
Dieninės
15 Sau. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Aplinkos ekspertizės programos chemijos magistro programa yra įdomi galimybė, aktyviai mokantis ir teikianti praktinę patirtį glaudžiai bendradarbiaujant su pramonės ir aplink ...

Skaityti daugiau