Filter
Magistro laipsniai
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kriminologijos studijos Ispanijoje - 2020

Magistro studijos - tai antrosios pakopos akademinės studijų programos, kurios yra skirtos tiems studentams, kurie nori pagilinti savo bakalauro metu įgytas tam tikros srities žinias ir įgyti specializuotą išsilavinimą. Didžiąją daugumą magistro studijų programų studentams siūlo viešieji ar privatūs viso pasaulio universitetai.

Kriminologijos studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja įvairiausias priežastis dėl kurių žmonės nusikalsta ir siekia atrasti būdus, kuriais būtų galima nusikalstamai veiklai užkirsti kelią. Būtent šios studijos jas pabaigusiems žmonėms gali atverti kelią detektyvo, policininko, advokato ar teisėjo karjerai.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Geriausios magistro studijos - Kriminologijos studijos Ispanijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kriminologijos studijos, Ispanija

Universidad Autónoma de Barcelona

Šiuo aukštos kvalifikacijos programa, specialiai visų atvejų tyrimus, turima patirtimi, ir kiti specialiai parinkti didesnio ir greitesnio asimiliacijos studentas, įvesda ... [+]

Kriminalistikos ar kriminalistikos mes apibrėžiame kaip disciplinų rinkinį, kuriame bendras objektas yra įrodinėjimo materializacija teisiniais tikslais moksliniais metodiką.

Bet mokslas tampa teismo, kai tarnauja teisminį procesą, tačiau turime prisitaikyti konkrečiai tyrimo ir teisminių įrodymas metodus tikslui, tai yra rengti šią programą, kuria siekiama mokyti specialistus Kriminalistikos kaip priežastis kvalifikacija pagal universitete pripažino, teikti aukščiausios akademinės akreditaciją, kad kvalifikuoti specialistai gali mėgautis šio universiteto pripažinimą jų atlikimų abu savininkai ir teisminių lygiai aptarnauti teismus, naudojant pažangiausias technologijas šių specialybių ,... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų,Prancūzų kalba,Italų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Agresyvios elgesio neurokriminologijos magistro laipsnis yra oficialus Italijos Pegasus universiteto II livello laipsnis (antrasis lygmuo), kuris suteikia galimybę susipa ... [+]

pristatymas

Agresyvios elgesio neurokriminologijos magistro laipsnis yra oficialus Italijos Pegasus universiteto II livello laipsnis (antrasis lygmuo), kuris suteikia galimybę susipažinti su daktaro laipsniu dėl adaptacijos ir priėmimo į Bolonijos planą ir Europos aukštojo mokslo erdvę (EHEA) )

Neurokriminologijos studija atlieka itin svarbų vaidmenį tiek smurto prevencijos, tiek nusikaltimo priežasčių diagnozavimo, tiek intervencijų, reikalingų grėsmių ir aukų visuomenėje reintegracijai.

Neurokriminologija siekia taikyti neurochirurgijos studijų metodiką ir metodus suprasti, numatyti, gydyti ir netgi užkirsti kelią smurtui ir nusikalstamumui.

Šį neurokriminologijos meistriškumą patvirtina "Victimology Foundation".... [-]

Ispanija Madridas Zamora
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba