Filter
Magistro laipsniai
Ispanija Barcelona Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti magistro studijų programas - Kriminologijos studijos - in Barcelona Ispanijoje - 2019

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Kriminologijos studijas pasirinkę studentai paprastai nagrinėja įvairiausias priežastis dėl kurių žmonės nusikalsta ir siekia atrasti būdus, kuriais būtų galima nusikalstamai veiklai užkirsti kelią. Būtent šios studijos jas pabaigusiems žmonėms gali atverti kelią detektyvo, policininko, advokato ar teisėjo karjerai.

Ispanija (ispaniškai: España) yra įvairi šalis dalintis Iberijos pusiasalio su Portugalija vakariniame gale dėl Viduržemio jūros. Ispanija yra laikoma egzotiška šalis Europoje dėl savo draugiškų gyventojų ir atsipalaidavęs gyvenimo būdą. Normalus trukmę universiteto kursus Ispanijoje yra 4 metai, išskyrus medicinos ir dvigubi laipsniai, kurie yra 6. Madridas ir Barselona yra gerai žinomi miestų visame pasaulyje dėl savo virtuvės, energingas naktinis gyvenimas, ir pasaulyje garsaus folkloro ir šventės.

Būdamas 2 pagal dydį miestas Ispanijoje, Barselona yra Katalonijos provincijos sostinėje. Ji turi daugiau kaip 4 mln gyventojų. Tai energingas miestas, kad šeimininkai tūkstančius turistų per metus. Jis gyvena Barselonos universitetas ir kt.

Prašyti daugiau informacijos apie magistro studijas - Kriminologijos studijos - in Barcelona Ispanijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kriminologijos studijos, Barcelona

Universidad Autónoma de Barcelona

Šiuo aukštos kvalifikacijos programa, specialiai visų atvejų tyrimus, turima patirtimi, ir kiti specialiai parinkti didesnio ir greitesnio asimiliacijos studentas, įvesda ... [+]

Kriminalistikos ar kriminalistikos mes apibrėžiame kaip disciplinų rinkinį, kuriame bendras objektas yra įrodinėjimo materializacija teisiniais tikslais moksliniais metodiką.

Bet mokslas tampa teismo, kai tarnauja teisminį procesą, tačiau turime prisitaikyti konkrečiai tyrimo ir teisminių įrodymas metodus tikslui, tai yra rengti šią programą, kuria siekiama mokyti specialistus Kriminalistikos kaip priežastis kvalifikacija pagal universitete pripažino, teikti aukščiausios akademinės akreditaciją, kad kvalifikuoti specialistai gali mėgautis šio universiteto pripažinimą jų atlikimų abu savininkai ir teisminių lygiai aptarnauti teismus, naudojant pažangiausias technologijas šių specialybių ,... [-]

Ispanija Barcelona
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų,Prancūzų kalba,Italų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba