Filter
Magistro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 2 magistro studijų programas - Kriptografijos studijos

Magistro laipsnis gali išplėsti karjeros galimybes absolventams. Doktorantūros studijų programa ir tam tikros specialybės pozicijos reikalauja magistro laipsnio kaip kelio į priekį.

Kas yra magistras kriptografijoje? Studentai praleidžia laiką, mokydamiesi informatikos, taikomosios matematikos ir net inžinerijos. Kursai dėsto mokslininkams kompiuterinę architektūrą, algoritmus, tikimybių teoriją, Java, C, asimetrinės kriptografijos principus ir kitus. Mokiniai mokosi dirbti su apsaugos sistemomis ir šifratais. Taip pat mokoma informacijos saugumo, kriptografijos ir ryšių sistemų valdymo pagrindai. Programos dalyviai pasirenka tarp kelių pasirenkamųjų kursų konkretiems karjeros interesams, kai pagrindai ir reikalaujamos klasės yra baigtos. Programa užtrunka dvejus metus iki daugumos pabaigos.

Su kompiuterių platinimu, slapto pobūdžio informacijos šifravimas yra būtina įgūdžiai visiems, kurie dirba informacinėse technologijose, taip pat apsaugo asmeninę informaciją. Kursų metu dėstomi žodiniai ir rašytiniai pristatymai ir argumentacijos įgūdžiai, skirti parengti studentus jų santykiuose darbe ir su klientais.

Prieš priimdami sprendimą dėl programos, protingai kruopščiai išnagrinėti instituciją ir programą, kad nustatytumėte bendrąsias išlaidas. Kartais kainos veiksniai svyruoja priklausomai nuo ekonomikos tuo metu, kai programa prasideda.

Su magistro kriptografija absolventai gali nuspręsti tapti universiteto dėstytojais, konsultantais dėl saugumo ar finansų konsultantais. Daugelis jų pakėlė kopijas į savo dabartines duomenų saugumo pozicijas, tampa kriptanalizėmis ir kriptografais. Papildomi potencialūs darbo pavadinimai yra duomenų dekoderis, šifravimo ekspertas, signalų analitikas ir pranešimų dekoderis. Daugeliui pozicijų reikalingas magistro laipsnis, reikalingas kompiuterių mokslo ir matematikos derinimui. Kibernetinio saugumo darbo vietų kraštovaizdis sparčiai keičiasi, suteikiant papildomų galimybių absolventams siekti.

Priklausomai nuo pasirinktos programos, praleiskite savo laipsnį namuose ar užsienyje, internetu ar klasėje. Toliau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kriptografijos studijos

University of Bucharest

Magistro algebra, geometrija ir kriptografija ... [+]

Studijų rūšis: dieninės

Studijų trukmė: 4 semestrai

[-]
Rumunija Bucharest
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Linnaeus University

Ši programa tinka visiems, kurie domina matematika, ir nori pritaikyti savo įgūdžius spręsti problemas ir kurti naujus matematinius modelius. Tai taip pat suteikia jums g ... [+]

Šiandieninėje visuomenėje naudojama technologija vis labiau priklauso nuo matematinių modelių ir skaičiavimų.

Ši programa tinka visiems, kurie domina matematika, ir nori pritaikyti savo įgūdžius spręsti problemas ir kurti naujus matematinius modelius. Tai taip pat suteikia jums galimybę pradėti akademinę karjerą.

Yra trys specializacijos (visi baigiasi magistro baigiamuoju darbu).

Algebra su kriptografija ir kodavimu: mokosi bendrojo lavinimo kursus matematikos ir modeliavimo srityje, be algebros, skaičių teorijos, kriptografijos ir kodavimo teorijos.

Mes taip pat turime susitarimą su Insubrios universitetu Komoje, Italijoje, kur siūloma atitinkama programa. Tai reiškia, kad jūs turite daug pasirinktų kursų. Jūs taip pat turite galimybę, be studijų mokesčių, studijuoti vieną ar du semestrus Como, kad būtų suteiktas vadinamasis dvigubas laipsnis, ty dviejų skirtingų universitetų laipsnis, kuris gali būti pranašumas, jei jūs svarstote tarptautinį karjera.... [-]

Švedija Teleborg
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba