MASTERSTUDIES

Geriausios Magistro programos jungtinėse Amerikos Čenstakavoje Lenkija 2021

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Pelningiausi Master reikia dviejų metų mokymo po uždirbti bakalauro. Ši pažangi laipsnis gali padėti studentams pasiekti savo švietimo ir profesinius tikslus, nes magistro programos pagalba mokyti studentus įgūdžių ir žinių, sustingimas jiems reikia į žemę savo svajonių karjeros.

 

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Čenstochova yra ne tik žinomas dėl Pauline vienuolyno Jasna Góra, bet taip pat gerai žinomas dėl savo švietimo įstaigose. Częstochowa technologijos universitetas, Jan Dlugošas universitetas, Polonia universitetas ir aukštoji mokykla Hotelarstwa ir turizmo yra tarp aukščiausią reitingą šalies institucijomis.

Rasti magistro programų jungtinėse Amerikos Čenstakavoje Lenkijoje 2021

Rezultatai Filter

MA ekonomikos (verslo mokykla)

Polonia University
MA
<
Dieninės
<
Dalinės
Universiteto miestelis

MA programos suteikia studentams žinių verslo administravimo ir ekonomikos. Laipsnis yra sudaromos remiantis pagrindinių ir specializuotų kursų pagrindu.

Skaityti daugiau

Ekonomikos magistras

Polonia University
Magistras
<
Dieninės
<
Dalinės
<
2 metai
Universiteto miestelis

Tikslas yra parengti kompetentingas ir gerai išsilavinusių darbuotojų, ekonomikos srityje, kuris gali analizuoti vykstančius procesus šiuolaikinėje ekonomikoje, kurie turi žin ...

Skaityti daugiau