Ištęstinės studijos magistro programos - Logistika - Meksikoje

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos magistro studijų programas - Logistika - Meksikoje - 2018/2019

Logistika

Magistro laipsnis yra akademinis laipsnis, suteikiamas asmenims, kurie sėkmingai žyminčių aukštesnio lygio kompetenciją. Yra dviejų pagrindinių tipų Masters - mokoma ir moksliniai tyrimai.

Nesvarbu ar esate ką tik pabaigę mokyklą, ar jau turite įgiję darbo patirties, logistikos bakalauro studijos jums gali padėti pasiekti užsibrėžtų akademinių, profesinių, o taip pat galbūt ir asmeninių tikslų. Šių studijų metu studentai išsamiai susipažįsta su prekių ir paslaugų laikymo bei transportavimo principais ir taktikomis, o taip pat nagrinėja ir kitas verslo vadybos funkcijas.

Meksika oficialiai Meksikos Jungtinių Valstijų, yra federalinė konstitucinė respublika Šiaurės Amerikoje. Darbas gali reikalauti, darbo vizos, kuri yra sunku gauti, jei jūs tiesiog norite laisvas per trumpą laiką. Dauguma vyriausybės finansuojamų universitetų dėl mero miestuose (valstybinis kapitalas) turi trumpus kursus istorija, kulinarijos ir kultūros dalykų, dauguma jų yra beveik nemokamai.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo Ištęstinės studijos Geriausios magistro studijų programos - Logistika - Meksikoje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Patirtis logistikos

Universidad Regiomontana
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės July 2019 Meksika Mexico Online Monterrey

Logistikos ekspertizė, žinomas kaip tiekimo grandinės siekiama inovacijų ir tobulinimo logistikos veiklą vykdant mokslinių tyrimų, informacijos sklaidos ir kartos naujų žinių ir technologijų, atitinkančių plotas bendrovė kartu su visa veikla, susijusi su srautas ir transformacijos prekių, nuo žaliavų iki galutinio vartotojo ... [+]

Meistras Logistikos

Logistikos ekspertizė, žinomas kaip tiekimo grandinės siekiama inovacijų ir tobulinimo logistikos veiklą vykdant mokslinių tyrimų, informacijos sklaidos ir kartos naujų žinių ir technologijų, atitinkančių plotas bendrovė kartu su visa veikla, susijusi su srautas ir transformacijos prekių, nuo žaliavų iki galutinio vartotojo.

Aprašymas ir kompetencijų profilis

Absolventai šeimininkui bus lyderiai plėtoti kūrybinius sprendimus, kurie leistų jiems atlikti konkurencingomis ir sėkmingai į darbo rinką.

Jie taip pat gali dalyvauti tiek makro ar konkrečiai apie tiekimo grandinės taškų, tai yra, visų tvarkymo veikla, prekių ir informacijos srautai, susiję su šiuo procesu, kuris apima daug veiklos Jie vystytis bet kuriai bendrovei, pavyzdžiui, įsigijimo, valdymo, eksploatavimo, saugojimo, pakavimo, transportavimo, paskirstymo ir tt... [-]