Filter
Magistro laipsniai
Meksika Mexico Online Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ieškoti Ištęstinės studijos magistro programų - Logistika - jungtinėse Amerikos Mexico Online Meksika 2019

Kad galėtų sėkmingai gauti magistro kvalifikaciją, jums reikės gauti kreditų skaičių, einančios individualius modulius. Dauguma mokoma magistro turės pagrindinių modulių skaičių, kurį turi priimti ir perduoti, siekiant gauti kvalifikaciją. Mokslinių tyrimų magistrantūros vertinimas yra beveik visada vien tik vienos disertacijos modulis arba projektu.

Jeigu domitės įvairių verslų sandėlių operacijomis ir procedūromis, siūlytumėme išsamiau pasidomėti logistikos bakalauro studijų programomis. Šių studijų metu studentai įgyja tvirtą žinių pagrindą ir iš arti susipažįsta su įvairiomis procedūromis bei prekių laikymo ir išvežiojimo taktikomis. Logistikos specialistų paklausa iš tiesų yra didelė, tad šias studijas pabaigę specialistai paprastai nesunkiai randa darbą pagal jų įgytą profesiją.

Meksika yra viena iš populiariausių turistinių šalių planetoje. Šalis turi tiek atogrąžų ir vidutinio klimato zonų suteikiant studentams geriausią laiką čia. Jei norite studijuoti savo kursą Nacionalinėje autonominio universiteto Meksikos, jis bus puikus gyvenimas su daug pramogų šalyje taip pat.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos magistro studijas - Logistika - jungtinėse Amerikos Mexico Online Meksikoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Logistika, Mexico Online

Universidad Regiomontana

Logistikos ekspertizė, žinomas kaip tiekimo grandinės siekiama inovacijų ir tobulinimo logistikos veiklą vykdant mokslinių tyrimų, informacijos sklaidos ir kartos naujų ž ... [+]

Meistras Logistikos

Logistikos ekspertizė, žinomas kaip tiekimo grandinės siekiama inovacijų ir tobulinimo logistikos veiklą vykdant mokslinių tyrimų, informacijos sklaidos ir kartos naujų žinių ir technologijų, atitinkančių plotas bendrovė kartu su visa veikla, susijusi su srautas ir transformacijos prekių, nuo žaliavų iki galutinio vartotojo.

Aprašymas ir kompetencijų profilis

Absolventai šeimininkui bus lyderiai plėtoti kūrybinius sprendimus, kurie leistų jiems atlikti konkurencingomis ir sėkmingai į darbo rinką.

Jie taip pat gali dalyvauti tiek makro ar konkrečiai apie tiekimo grandinės taškų, tai yra, visų tvarkymo veikla, prekių ir informacijos srautai, susiję su šiuo procesu, kuris apima daug veiklos Jie vystytis bet kuriai bendrovei, pavyzdžiui, įsigijimo, valdymo, eksploatavimo, saugojimo, pakavimo, transportavimo, paskirstymo ir tt... [-]

Meksika Mexico Online Monterrey
July 2019
Ištęstinės
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba