$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 magistro studijų programas - Makroekonomika

Magistro laipsnis yra naudingas beveik kiekvienoje srityje. Tai ne tik suteikia jums gilesnį ir išsamesnį studijų programos supratimą, bet taip pat gali įrodyti pasaulį šį supratimą. Kas yra makroekonomikos magistras? Šis laipsnis orientuotas į tai, kaip didelės ekonomikos sąveikauja tarpusavyje ir kaip jų metrika rodo šių sąveikų sėkmę. Makroekonomikos studijų kursas gali… Skaityti daugiau

Magistro laipsnis yra naudingas beveik kiekvienoje srityje. Tai ne tik suteikia jums gilesnį ir išsamesnį studijų programos supratimą, bet taip pat gali įrodyti pasaulį šį supratimą.

Kas yra makroekonomikos magistras? Šis laipsnis orientuotas į tai, kaip didelės ekonomikos sąveikauja tarpusavyje ir kaip jų metrika rodo šių sąveikų sėkmę. Makroekonomikos studijų kursas gali peržiūrėti veiklos tendencijas, siekiant nustatyti priežastis, pavyzdžiui, šalies bendrojo vidaus produkto rodiklius, palūkanų normas ir mokesčių politiką. Iš ten galite išmėginti ekonominės teorijos modelį, kartu su faktinėmis išvadomis. Šis modelis gali daryti įtaką politikai, taip pat suteikti informacijos apie tai, kas padeda geriau ekonomikai ir kas ne.

Makroekonomikos laipsnis dažniausiai suteikia naudos ir jūsų asmeniniame gyvenime. Galite išmokti valdyti pinigus labiausiai ilgalaikiam pelnui, taip pat įgūdžius, tokius kaip kritinis mąstymas ir strateginė analizė.

Magistrantūros makroekonomikos kaina priklauso nuo mokyklos ir vietos. Mokyklos finansų įstaiga, kurią planuojate dalyvauti, turėtų suteikti jums išsamią informaciją apie planuojamas išlaidas.

Makroekonomikos magistras dažnai atveria naujas karjeros galimybes. Galite pasirinkti eiti į vyriausybę, kaip politiką ar kaip tyrėją ar analitiką. Jūs taip pat galite tapti rašytoju ar žurnalistu, kurdamas straipsnius ar techninius paaiškinimus, kurie dalijasi jūsų žiniomis su įprastais piliečiais, siekiant geriau paaiškinti, kokią įtaką turi skirtinga ekonominė politika. Kitos galimybės gali apimti konsultantus, tyrėjus ar analitikus privačioms įmonėms, kurios investuoja į šalies finansinę gerovę.

Daugelis mokyklų siūlo makroekonomikos magistro laipsnį tiek klasėje, tiek internetinėse versijose. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Barcelona School of Economics
Barselona, Ispanija

Barcelona GSE makroekonominės politikos ir finansų rinkų programos studentai gaus atitinkamas žinias apie pagrindines makroekonominės ir finansinės ekonomikos analizės problem ... +

Barcelona GSE makroekonominės politikos ir finansų rinkų programos studentai gaus atitinkamas žinias apie pagrindines makroekonominės ir finansinės ekonomikos analizės problemas, taip pat pagrindines priemones, duomenis, modelius ir metodus, kuriuos dabar naudoja viešosios ir privačios institucijos. -
Magistras
Dieninės
9 mėnesiai
Anglų
01 Rgs. 2023
30 Bir. 2023
Universiteto miestelis
 
University of Tartu
Tartu, Estija

Kiekybinės ekonomikos magistras suteikia studentams tvirtą pasirengimą šiuolaikinėje ekonomikos teorijoje ir ekonometrinės analizės metoduose.

Kiekybinės ekonomikos magistras suteikia studentams tvirtą pasirengimą šiuolaikinėje ekonomikos teorijoje ir ekonometrinės analizės metoduose. -
MA
Dieninės
2 metai
Anglų
Rgp. 2023
15 Kov. 2023
Universiteto miestelis